26. 3. 2007
Saudek zahájil výstavu s celebritami i synem Matějem   (revue.idnes.cz)
Ženskou krásu vidím jasně, ale není snadné ji zachytit. Doufám, že se mi to podařilo do obrazů dostat,“ řekl Saudek o své práci.

Na obrazech samozřejmě nesmějí chybět krásné ženy nebo alespoň detaily jejich těl. „Ženský ret je něco famózního, ale znám i lepší místa…,“ ponořil se do své fantazie umělec. Z té však nevznikají jen umělecká díla, ale také Saudkovy děti. Jeho osmý potomek měsíční Matěj byl s matkou Pavlínou Hodkovou mezi hosty.

Miroslav Donutil: Udělám cokoliv
Herec Miroslav Donutil, jemuž spolu s manželkou Zuzanou Café Platýz patří, se ukázal jako pozorný hostitel. „Mám umění rád a těší mě, že čas od času můžeme pěkná díla vystavovat i tady u nás,“ řekl Donutil na úvod, ale do velkých monologů se nepouštěl.

Těšil se totiž na vystoupení Petra Bendeho, se který se pak dlouho bavil u stolu. Jestli si však přisedl kvůli Petrovi nebo spíše kvůli jeho krásné přítelkyni, není jasné. Jako správný kavárník se pak zvedl, korzoval mezi hosty a ujišťoval se, zda jsou všichni spokojeni. „To víte, zákazník je až na prvním místě. Jinak to nejde,“ řekl zodpovědně Donutil.

Freimanová: Na kávu jen k Donutilovi
Kromě hudebníka Karla Vágnera se na kus řeči při nedělním odpoledni zastavila i herečka Veronika Freimannová. Poseděla s Donutilovou manželkou Zuzanou a vypadalo to, že kavárna získala dalšího stálého hosta. „Dortíky mám ráda, kávu také. A když mi ji bude osobně dělat Mirek Donutil, tak mě tady určitě uvidíte často,“ smála se Freimannová.